רוצה להנציח בפסול את הריונך?

שמי גילה קרוקר, מפסלת בגבס נשים בהריון, לצורך שימור החוויה העשירה בתהליך המעצים של האמהות!

אני עוסקת בפסול גוף האדם שנים רבות, ובכל פעם אני מתמלאת יראה ממעשה היצירה הזו.
את מלאכת פיסול הבטן של האישה ההריונית, גיליתי באקראי ומאז אינני מפסיקה לעסוק בכך.  רוב הנשים בהריון חושבות שהבטן שלהן "היא לא משהו" אך אני יודעת שבטן האשה בהריון הינה דבר יפה ביותר בגוף האדם.כפסלת אני רואה את היופי אצל הנשים שחושבות שהוא לא נמצא אצלן. תהליך פסול הבטן שיוצרת בתוכה חיים חדשים, הינו הכרה בסגולה של מעלותיה וסגולותיה שאת בטנה אני מפסלת, ומתן כבוד והערכה לתקופה החוויותית והמיוחדת שהיא עוברת.
כלומר: תהליך הפסול למעשה הינו מתן כבוד והערכה לתקופה מיוחדת ובלתי חוזרת והפסל משמש כמזכרת ( חוויותית, ויחודית ) והנצחה של ימים יפים ומיוחדים אלו.

תבנית הבטן של האישה שאני יוצקת, נעשית ע"י הנחת תחבושות גבס נעימות למגע שאני מכינה בזמן ההנחה, להבטיח לאישה תחושה נעימה על עור בטנה.
החומר שממנו עשויה התבנית, אינו מזיק לאישה אלה משרה נעימות על בטנה היפה של האישה.
התהליך נעשה ברגישות, בחום ובנעימות מאין רגעי קסם בלתי נשכחים.
תוך כדי העבודה אני מצלמת את התהליך וגם זו מזכרת והנצחה בפני עצמה.


לאחר השלמת תהליך התבנית, אני מפסלת את הבטן ע"י יצירת הנגטיב של התבנית. כאן, אני משלבת הרבה נסיון אומנתי של גוף האדם, ידע ויופי, והרגישות שיש לי לגבי יופיה של האישה.
יצירת פסל הבטן מבטאת מבחינתי, תהליך של יצירה יש מאין, שהיא יצירה יחודית וחד פעמית בפני עצמה.
פסל הבטן, בסוף יצירת הפסל, הינה יצירת אומנתית שלמה בפני עצמה.

מעשה הפסול דומה מאט להריון עצמו של האישה, כי בשניהם יוצרים, יש מאין, ואני במעשי האומנות עוזרת לאישה  , כאשר פסל הבטן, מבטא את היופי בהריון המביא אותו מהכח אל הפועל.

+972 9 7431218
+972 50 4644764